129 відгуків
+380 (63) 300-78-77
BESTGARDEN

2024 Півонії

2024
Серед трав'янистих багаторічних рослин, які ми вирощуємо на своїх садових ділянках, півонії займають особливе місце. Часто їх називають садовими королями та цілком заслужено. Ці дуже аристократичні рослини в період цвітіння є явними домінантами в саду, але й після цвітіння їх гарна зелень залишається декоративною до найглибшої осені.
У нашій колекції представлені найцікавіші, оригінальні, ексклюзивні, рідкісні та модні новинки світової селекції півоній. Усі сорти півонів придбані в провідних вихованцях Америки, Канаді, Франції, Австрії, Норвегії, Новій Зеландії.
Тут Ви зможете придбати найякісніше коріння півоній для саджання у Ваших садах.
ПРИМІТКА: Будь ласка, залиште повідомлення (включно з вашим контактним номером), якщо телефон не відповідає, дужче багато роботи в розпліднику, New розумина, зв'яжуся з Вами якомога швидше.
в виде галереив виде списка
4 ЕТАПА ВНЕСЕННЯ ЗРУЧНЬ ДЛЯ ПІОНІВ 1 етап — щойно з'являться молоді паростки, залийте в ямку біля коренів розчин аміачної селітри (15 г на 10 л води). 2 і 3 етап — на стадії появи бутонів і на стадії їх цвітіння внесіть 7-8 г аміачної селітри, 5-6 г калійної солі та 10-12 г суперфосфату. 4 етап — коли цвітіння вже закінчиться, внесіть 5-6 г калійної солі та 10-12 г суперфосфату.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner